top of page

MAKSYMILIAN ŁAWRYNOWICZ

STRATEGIA KREATYWNA i PR

maks_2.png

Zawsze miałem pomysł na siebie. Z czasem zacząłem mieć ciekawe pomysły na innych. Wyzwaniem okazało się to, aby te pomysły świadomie kierunkować, nadawać im kształty i naginać do potrzeb wizerunkowych klienta. Tę umiejętność nazywam kreacją.

 

Jestem ekspertem ds. strategii kreatywnej, specjalizuje się w kompleksowym dbaniu o wizerunek marek i osób publicznych oraz tworzeniu koncepcji komunikacji. Moje doświadczenie zdobywałem w najlepszych agencjach marketingowych w Polsce, w których przez lata kierowałem działami kreacji. W trakcie pracy agencyjnej mogłem pochwalić się 95 procentową wygrywalnością zapytań briefowych, zarządzałem dużymi zespołami specjalistów. Przez lata pracowałem zarówno z największymi globalnymi markami  jak i z ekskluzywnymi, butikowymi brandami czy fundacjami.

plansza.png

Oprócz doświadczenia stoi za mną twarda i na bieżąco uzupełniana o nowe trendy wiedza merytoryczna. Z wykształcenia jestem ekspertem ds. komunikacji wizualnej i corporate identity. Posiadam ekspercki tytuł Public Relations & Reputation Managera prestiżowej szkoły London School of Public Relations.

Do każdej współpracy dołączam moja Polisę "PZU" czyli nic innego jak Profesjonalizm, Zaufanie i Uprzejmość. Pracując ze mną masz gwarancję „dowiezionego” projektu. Można mi zaufać i polegać na moim profesjonalizmie. Każdego klienta traktuję jak partnera i staram się znaleźć złoty środek między pomysłem a oczekiwaniami, co skutkuje przemyślaną i spójną strategią. Świadczą o tym rekomendacje od moich klientów i partnerów biznesowych.

Miałam okazję współpracować z Maksymilianem przy kilku większych
i mniejszych eventach, gdzie był twórcą konceptu kreatywnego całego wydarzenia.

Z niezwykle otwartym umysłem, pozytywną energią i wyjątkową pomysłowością tworzył wizję każdego wydarzenia. Maks zwraca uwagę na każdy szczegół nie tylko przy tworzeniu konceptu, ale także podczas jego prezentacji. Jest otwarty na feedback, potrafi zmienić podejście do pomysłuo 180 stopni nie tracąc zaangażowania czy jakości. Elastyczność ta pozwala na stworzenie konceptów, który w efekcie końcowym przerasta oczekiwania. Maks jest osobą zorganizowaną, komunikatywną, profesjonalną z bardzo artystyczną i pozytywną duszą. Współpraca z tak barwną osobowością to czysta przyjemność, liczę więc na więcej wspólnych projektów w przyszłości.

Aleksandra Szerszeń | PR & Marketing Manager at Guess

bottom of page