top of page

Wernisaż wystawy "Ikony" | Ekskluzywne wywiady z gwiazdami

Zapraszam na cykl wywiadów, które powstały w trakcie warszawskiego wernisażu kolejnej odsłony cyklu fotograficznego Projekt Kobiety pt. "Ikony" . O pracy nad portretami, swoich postaciach i planach na przyszłość opowiadają polskie gwiazdy.


Muza fotografa Maksymiliana Ławrynowicza, autora cyklu kobiecej fotografii kobiecej - aktorka Aleksandra Kisio opowiada o cyklu, pracy na sesji oraz o prawdziwej kobiecości.


Dwie gwiazdy: Katarzyna Żak oraz Olga Bończyk zdradzają jak powstały dwa portrety, na których wcieliły się w dwie ikony kobiecości - Michalinę Wisłocką i Marię Callas!


Uczestniczka szóstej części flagowego projektu fotografa pt. "Ikony" zdradza jak wyglądała praca nad portretem oraz opowiada, czym jest dla niej prawdziwy feminizm.


Twarz poprzedniej edycji cyklu fotograficznego "Projekt Kobiety" Basia Kurdej-Szatan odpowiada na pytania dotyczące jej tegorocznej postaci, w którą wcieliła się na wystawie "Ikony" oraz zdradza co nieco o swojej postaci na przyszły rok!


Aktorka Agnieszka Mrozińska uchyla Rabka tajemnicy w zdradza w jaką postać wcieli się w kolejnej odsłonie cyklu "Projekt Kobiety" pt. "Piękna i Bestia"! Z aktorką rozmawiał dziennikarz i prezenter - Tomasz Kammel.


Aktorka, modelka i muza fotografa Maksymiliana Ławrynowicza! Helena Norowicz opowiada o swojej kobiecości, współczesnym feminizmie oraz o tym, jak żyć w zgodzie ze sobą.Rozmawiał: Tomasz Kammel | Fundacja Projekt Kobiety

bottom of page